Kącik Kreatywnych Rodziców

 

 

Dary jesieni 2018                                           26.10.2018

  Dnia 23 października 2018r w naszej szkole odbył się coroczny kiermasz pt. "DARY JESIENI". W tym dniu zostały sprzedawane przetwory, ciasta, babeczki oraz soki. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym na ten kiermasz nauczycielom, rodzicom oraz uczniom. 

Rada Rodziców 

Podziękowanie                                                 09.04.2018

  Od wyglądu sali, atmosfery w niej panującej zależy, jakie wspomnienia zachowają  dzieci w swej pamięci  po opuszczenia przedszkola. To dzięki rodzicom, którzy okazują bezinteresowną pomoc, na których zawsze możemy liczyć - nasze przedszkolaki  mogą miło spędzać czas  w jasnej i wesołej sali zabaw.

 Z całego serca pragniemy podziękować  Pani Małgosi i Pawłowi Kalickiemu za zakup kolorowych mebelków, kącika sklepowego oraz dywanu. Wyrazy podziękowania składamy również prężnie działającej Radzie Rodziców. Pieniądze wypracowane podczas  różnych kiermaszów  zostały przeznaczone na doposażenie sali w stoliczki i krzesełka - dostosowane do poszczególnych grup wiekowych. Piękny teatrzyk, oraz dodatkowe szafki na zabawki – są nam bardzo pomocne w organizacji  zajęć i zabaw.

Dziękujemy wszystkim za duże zaangażowanie oraz systematyczną pomoc w realizacji działań podejmowanych na rzecz naszego przedszkola.

 KAŻDE PRZEDSIĘWZIĘCIE,  KTÓRE WNOSI W ŻYCIE DZIECKA UŚMIECH I ZADOWOLENIE JEST BEZCENNE.

Z całego serca dziękujemy   -  dzieci, Dyrektor ZSPiP wraz z wychowawczyniami. 

Halina Pyrek

Dzień darów jesieni - "Dzień Dyni"                17.10.2017

           Kącik Kreatywnych Rodziców zaprasza wszystkich rodziców do szkoły na dzień darów jesieni. Zaczynamy o godzinie 8.00, a o 16.00 pani dyrektor zaprasza rodziców na spotkanie w celu omówienia wszystkich przedsiewzięć zaplanowanych przez rodziców, a także wysłuchania kreatywnych propozycji.

W tym dniu rodzice oferować będą dary jesieni i słodkie co nie co z możliwością zakupu.

 

Zapraszamy wszystkich!

 

Artystyczna twórczość rodziców i uczniów                              09.06.2017

    W ramach organizowanego w naszej szkole ”Pikniku Rodzinnego„ o charakterze charytatywnym  z inicjatywy wychowawczyń klas V i VI podjęto działania propagujące ideę wolontariatu.Po zajęciach lekcyjnych w naszej szkole  odbywały  się warsztaty  prowadzone przezchętnych rodziców, na których uczniowie pod ich kierunkiem tworzyli prace metodą decoupage.Uzdolnione i pełne pomysłów Mamy Panie: I. Padoł i A. Turczak z  niesamowitym zaangażowaniem  podjęły się tego zadania.  Panie zakupiły wszystkie potrzebne materiały i wykazały się dużą kreatywnością oraz  inwencją twórczą.  Powstało wiele wspaniałych artykułów dekoracyjnych, każda inna i niepowtarzalna. Ozdobionych zostało wiele przedmiotów codziennego użytku : butelki , drewniane łyżki oraz kalosze obsadzone żywymi kwiatami i wykorzystane jako wyjątkowy element dekoracyjny tarasu. Całą twórczość rodziców i uczniów można było zobaczyć i zakupić na pikniku. Dla Uczniów zajęcia te były świetną zabawą, wspaniałą szansą na zdobycie nowych umiejętności i zrobienia czegoś dobrego .Przez moment czuli się jak artyści, tworzący swoje pierwsze prace.

Dziękujemy bardzo serdecznie Paniom Iwonie Padoł i Annie Turczakza niesamowicie twórcze zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu warsztatów oraz przyjazną atmosferę.

Opiekunowie: L. Migda i M. Różycka

Kreatywna mama                                                                                          06.03.2017

               "Kreatywna mama" w naszej społeczności szkolnej chyba każdy wie komu jest przypisywany. Gdyby jednak komuś to umknęło, to przypominam stroiki - dzieła sztuki, które własnoręcznie mama – „artystka” produkowała, a hojni rodzice kupowali. Wszystko po to, by uzbierać na meble do przedszkola. Udało się!!!!!! 

Szczęśliwe dzieciaki w przedszkolu mają świeżo i kolorowo. Nie wiem czy funduszy za piękne stroiki na wszystko starczyło, bo Pani Małgorzata Krupa zakupiła kolorową ściankę meblową, sklepik, dywan, zabawki. Uciechy co niemiara mają nie tylko dzieci, bo i mnie trochę się humor poprawił, gdy pani z inspekcji sanitarnej i z uśmiechem stwierdziła..... że progres widoczny ;). Bardzo dziękujemy Pani Małgosiu.

Iwona Gurgul


Nasza Szkoła


Stawiamy na rozwój!


Projekty i przedsi..


Obszary działania


Przedszkole


Pracownicy ZSPiP


Dla rodziców


Dla uczniów


Organizacja pracy


Zakończone projekty


Dane szkoły


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery