Jeżdżę z głową

 

Jeżdżę z głową                                      16.03.2021

Szkoła Podstawowa w Filipowicach po raz kolejny wzięła  udział w projekcie realizowanym przez Gminę Zakliczyn przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego pod nazwą „Jeżdżę z głową”. Projekt  ten  ma na celu m. in. nabycie umiejętności poprawnej techniki jazdy na nartach, bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich . Zajęcia odbywały  się  na stoku narciarskim Jurasówka w Siemiechowie. W ramach projektu organizator zapewnia sprzęt narciarski, wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy na nartach, karnet na wyciąg narciarski oraz przejazd i opiekę podczas transportu na stok. Podczas zakończenia programu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zajęcia pozalekcyjne odbywały  się w terminie od 02 marca  do 12 marca wg ustalonego harmonogramu. Z naszej szkoły wzięło udział w programie  4 uczniów.

mgr Małgorzata Różycka 

Jeżdżę z głową 2020                                  26.02.2020

19 lutego br. zakończyła się realizacja kolejnej edycji programu pn. „Jeżdżę z głową”. To projekt  którego celem jest organizowanie lekcji nauki jazdy na nartach, promocję bezpieczeństwa na stokach, jazdę w kasku oraz zachęcenie młodzieży do aktywnych form spędzania wolnego czasu, m.in. na stokach narciarskich. Chętni uczniowie uczestniczyli w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok „Jastrzębia”. Pod fachowym okiem instruktorów na stokach Stacji Narciarskiej „Jastrzębia” dzieci uczestniczące w kursie poprzez zabawę poznały tajniki techniczne, takie jak: odpowiednie stanie na nartach, naukę bezpiecznego upadania, skręcania, hamowania. Większość czasu kursanci spędzili na specjalnym doskonale przygotowanym stoku przeznaczonym dla młodych adeptów narciarstw. Dzięki przekazanej dotacji każdy uczeń miał zapewnione wypożyczenie kompletnego sprzętu narciarskiego, opiekę instruktora oraz użytkowanie wyciągów. Podczas zakończenia programu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze od właściciela stacji narciarskiej.
mgr Małgorzata Różycka 

Jeżdżę z głową 2019                                        06.03.2019

      27 lutego br. zakończyła się realizacja kolejnej edycji programu pn. „Jeżdżę z głową”. To projekt  którego celem jest organizowanie lekcji nauki jazdy na nartach, promocję bezpieczeństwa na stokach, jazdę w kasku oraz zachęcenie młodzieży do aktywnych form spędzania wolnego czasu, m.in. na stokach narciarskich. Chętni uczniowie uczestniczyli w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok „Jastrzębia”. Pod fachowym okiem instruktorów na stokach Stacji Narciarskiej „Jastrzębia” dzieci uczestniczące w kursie poprzez zabawę poznały tajniki techniczne, takie jak: odpowiednie stanie na nartach, naukę bezpiecznego upadania, skręcania, hamowania. Większość czasu kursanci spędzili na specjalnym doskonale przygotowanym stoku przeznaczonym dla młodych adeptów narciarstw. Dzięki przekazanej dotacji każdy uczeń miał zapewnione wypożyczenie kompletnego sprzętu narciarskiego, opiekę instruktora oraz użytkowanie wyciągów. Podczas zakończenia programu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze od właściciela stacji narciarskiej.

mgr Małgorzata Różycka 

Jeżdżę z głową 2018                                                                12.02.2018

      07 stycznia br. zakończyła się realizacja kolejnej edycji programu pn. „Jeżdżę z głową”. To projekt  którego celem jest organizowanie lekcji nauki jazdy na nartach, promocję bezpieczeństwa na stokach, jazdę w kasku oraz zachęcenie młodzieży do aktywnych form spędzania wolnego czasu, m.in. na stokach narciarskich. Chętni uczniowie uczestniczyli w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok „Jastrzębia”. Pod fachowym okiem instruktorów na stokach Stacji Narciarskiej „Jastrzębia” dzieci uczestniczące w kursie poprzez zabawę poznały tajniki techniczne, takie jak: odpowiednie stanie na nartach, naukę bezpiecznego upadania, skręcania, hamowania. Większość czasu kursanci spędzili na specjalnym doskonale przygotowanym stoku przeznaczonym dla młodych adeptów narciarstw. Dzięki przekazanej dotacji każdy uczeń miał zapewnione wypożyczenie kompletnego sprzętu narciarskiego, opiekę instruktora oraz użytkowanie wyciągów. Podczas zakończenia programu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze od właściciela stacji narciarskiej.

mgr M Różycka

Jeżdżę z głową                                                                                   04.02.2017

           W styczniu br zakończyła się realizacja kolejnej edycji programu pn. „Jeżdżę z głową”. To inicjatywa, której celem jest organizowanie lekcji nauki jazdy na nartach, promocję bezpieczeństwa na stokach, jazdę w kasku oraz zachęcenie młodzieży do aktywnych form spędzania wolnego czasu, m.in. na stokach narciarskich stwarzając tym samym szansę dla rozwoju sportowych talentów i poprawę kondycji jak również podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów małopolskich szkół podstawowych. Chętni uczniowie uczestniczyli w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok „Jastrzębia”. W czasie przerw na każdego czekała gorąca herbata i ciepły posiłek. Pod fachowym okiem instruktorów na stokach Stacji Narciarskiej „Jastrzębia” dzieci uczestniczące w kursie poprzez zabawę poznały tajniki techniczne, takie jak: odpowiednie stanie na nartach, naukę bezpiecznego upadania i oczywiście naukę jazdy na nartach, skręcania, hamowania i zasad bezpiecznego korzystania ze stoku oraz nawyku jazdy w kasku. Większość czasu kursanci spędzili na specjalnym doskonale przygotowanym stoku przeznaczonym dla młodych adeptów narciarstw. Dzięki przekazanej dotacji każdy uczeń miał zapewnione wypożyczenie kompletnego sprzętu narciarskiego, opiekę instruktora oraz użytkowanie wyciągów. Podczas zakończenia programu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze od właściciela stacji narciarskiej.

Projekt "Jeżdżę z głową" zakończony

Lutego br zakończyła się realizacja  edycji programu pn. „Jeżdżę z głową”. To inicjatywa, której celem jest organizowanie lekcji nauki jazdy na nartach , promocję bezpieczeństwa na stokach, jazdę w kasku oraz popularyzację różnych form rekreacji ruchowej wśród młodych Małopolan. Chętni uczniowie  uczestniczyli  w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok „Jastrzębia”. W czasie przerw  na każdego czekała gorąca herbata i ciepły posiłek. Pod fachowym okiem instruktorów na stokach Stacji Narciarskiej „Jastrzębia” dzieci uczestniczące w kursie poprzez zabawę poznały tajniki techniczne, takie jak: odpowiednie stanie na nartach , naukę bezpiecznego upadania i oczywiście naukę jazdy na nartach, skręcania, hamowania i zasad bezpiecznego zachowania na stoku. Większość czasu kursanci spędzili na specjalnym doskonale przygotowanym stoku przeznaczonym dla młodych adeptów narciarstw. Dzięki przekazanej dotacji każdy uczeń miał zapewnione  wypożyczenie kompletnego sprzętu narciarskiego, opiekę instruktora oraz użytkowanie wyciągów. Podczas zakończenia programu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy  oraz słodycze od właściciela stacji narciarskiej.

Projekt "Jeżdżę z głową" zakończony

26 lutego br. zakończyła się realizacja  edycji programu pn. „Jeżdżę z głową”. To inicjatywa, której celem jest organizowanie lekcji nauki jazdy na nartach , promocję bezpieczeństwa na stokach, jazdę w kasku oraz popularyzację różnych form rekreacji ruchowej wśród młodych Małopolan. Od 30 stycznia chętni uczniowie  uczestniczyli  w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok „Jastrzębia”, gdzie każdorazowo  brali udział w trzygodzinnej nauce jazdy na nartach. W czasie przerw  na każdego czekała gorąca herbata i ciepły posiłek. Pod fachowym okiem instruktorów na stokach Stacji Narciarskiej „Jastrzębia” dzieci uczestniczące w kursie poprzez zabawę poznały tajniki techniczne, takie jak: odpowiednie stanie na nartach , naukę bezpiecznego upadania i oczywiście naukę jazdy na nartach, skręcania, hamowania i zasad bezpiecznego zachowania na stoku. Większość czasu kursanci spędzili na specjalnym doskonale przygotowanym stoku przeznaczonym dla młodych adeptów narciarstw. Dzięki przekazanej dotacji każdy uczeń miał zapewnione  wypożyczenie kompletnego sprzętu narciarskiego, opiekę instruktora oraz użytkowanie wyciągów. Podczas zakończenia programu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy  oraz słodycze od właściciela stacji narciarskiej.

Szeroki wachlarz ćwiczeń oraz  zimowa aura sprawiły, że przez cały okres realizacji projektu uczestnikom towarzyszyła wspaniała atmosfera i  z wielkim zaangażowaniem brali udział w kolejnych wyjazdachszkoleniowych. Realizacja projektu pozwoliła naszym uczniom rozbudzić zamiłowanie do sportów zimowychoraz dostarczyła im niezapomnianych wrażeń na kolejne  lata.


Nasza Szkoła


Stawiamy na rozwój!


Projekty i przedsi..


Obszary działania


Przedszkole


Pracownicy ZSPiP


Dla rodziców


Dla uczniów


Organizacja pracy


Zakończone projekty


Dane szkoły


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery