Benefis Naszej Rodziny


Benefis Naszej Rodziny                              25.10.2020

Szanowni Rodzice

W czasie, gdy sytuacja epidemiologiczna wpływa na zmianę funkcjonowania szkół, gdy dzieci mają ograniczony kontakt ze swoimi rówieśnikami, stajemy przed poważnym wyzwaniem, jak wspierać je w prawidłowym rozwoju emocjonalnym, społecznym, intelektualnym. 

Jako nauczyciele dokładamy starań, aby zminimalizować negatywne skutki izolacji. Mamy świadomość, że system e-nauczania nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu, dlatego poszukując rozwiązań, które mogą być pomocne we wspieraniu naszych uczniów, Waszych dzieci, przystąpiliśmy, jako szkoła, do kampanii społecznej Benefis naszej Rodziny, zainicjowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Solny Gwarek".

W ramach kampanii został ogłoszony konkurs, do wzięcia w którym chcemy Państwa zaprosić. Jego cele, a również zaproponowana forma, wydają się w tym czasie szczególnie ważne – przygotowanie i przeprowadzenie „święta rodziny", może pomóc dzieciom przeżyć radość ze wspólnego, rodzinnego bycia wyjątkowym, poczuć siłę relacji, które dają poczucie bezpieczeństwa,  ujawnić (odkryć) nowe talenty i twórcze zaangażowane. 

Nagrody przewidziane w konkursie są ... intrygujące.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej kampanii: benefisrodzin.pl

Pomóżmy naszym dzieciom doświadczyć tego co dla nich najważniejsze – bliskości w rodzinie.

Wiecej informacji w zakładce "Dla rodziców". 

admin
 

Regulamin konkursu

 
 
link do filmiku  https://youtu.be/ziupiJ42WfI  
 

Nasza Szkoła


Stawiamy na rozwój!


Projekty i przedsi..


Obszary działania


Przedszkole


Pracownicy ZSPiP


Dla rodziców


Dla uczniów


Organizacja pracy


Zakończone projekty


Dane szkoły


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery